środa, 13 kwietnia 2011

25. Ptaszkowo:)

Tak wiem, miał być kwadracik:) Ale nie byłabym sobą, gdybym robiła to co sobie zaplanuję. Zawsze, ale to zawsze jak mam jakiś plan, to jakieś wewnętrzne "ja" stawia straszliwy opór w realizacji:) W związku z czym wychodzi przeważnie coś innego niż chciałam:) Obydwa twory są dla mojego synka Jasia, a raczej do jego pokoju, bo gdyby sam obdarowany dostał ptaszki w swoje rączki, to pewnie by same strzępy zostały;)

 Oto ptaszek numer 1: zrobiłam go wczoraj z zestawu "Wiosenno Wielkanocnego", który kupił mi Mariusz w jednym ze sklepów sieciowych:)  (tak wiem, że brakuje oka, dziś mu dorobię)


oraz ptaszki numer 2: gołębie z wyhaftowanymi mini-wzorkami w środku. Były w dodatku do grudniowgo Cross Stitchera. Tuż po powieszeniu zrozumiałam, że trzeba było kanwę na okrągło przyciąć, ładniej by wyglądało. Cóż człowiek uczy się na błędach:)

Ptaszki już ćwierkają w Jasiowym pokoiku. A ja obiecuję, że następny post napewno będzie dotyczył dziewiątego kwadracika:) Właśnie go robię.
Pozdrawiam

3 komentarze:

  1. Dziękuję, że zajrzałaś na mój blog, bo do tej pory nie trafiłam na Twój blog.Odwzajemniam się i umieszczam Twój adres na mojej stronie!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...