piątek, 27 stycznia 2012

85. Sewing Room odsłona #4

Witajcie:) Na dzisiaj planowany był nasz powrót do domu, niestety z przyczyn jak to się mówi, nie zależnych od nas został on przełożony na za tydzień (najpóźniej). Także zamiast się pakować przez ostatnie dwa dni, włożyłam moje siły w haftowanie:) Oto efekty:
kolejna część Sewing Room


A tak prezentuje się całość tego co udał mi się wyhaftować do chwili obecnej:)


Pozdrowienia dla wszystkich robótkomaniaczek w ten prawdziwie zimowy dzień:)


poniedziałek, 23 stycznia 2012

84. TUSAL 2012 styczeń

Oto moja pierwsza odsłona w Tusalowej zabawie:) Słoiczek jeszcze nie taki jaki bym chciała, ale już mam pomysł:) 


W słoiczku można zobaczyć reszki ze Świątecznego SAL'u, papierowe bobinki po przewijaniu na plastikowe i kilka niteczek z Sewing Room;)

Pozdrawiam Was wszystkie i lecę oglądać Wasze słoiczki:)

niedziela, 22 stycznia 2012

83. Świąteczny SAL odsłona #4

Muszę się pochwalić, pomimo tego że praca jeszcze nawet nie wyprasowana. Proszę bardzo, oto przed Wami skończony hafcik na SAL Świąteczny 2011. 


Będzie jeszcze jedna odsłona (po oprawieniu), ale na razie nie wiadomo kiedy:) Teraz wzięłam się za kończenie Sewing Room:) Posty w dalszym ciągu tak rzadko, ponieważ nadal jesteśmy na wyjeździe, ale już chyba nie długo:) 
Pozdrowienia dla wszystkich robótkomaniaczek:) 

poniedziałek, 9 stycznia 2012

82. Czapka na drutach

Witajcie:) Dzisiaj chciałabym pochwalić się czapką zrobioną na drutach. Czapka bardzo prosta, ale skończenie zajęło mi trochę czasu ( po prostu nie potrafię inaczej, jak robić kilka rzeczy na raz:) Wyszła troszkę luźna (na początku wydawała mi się idealna, ale podczas noszenia troszkę się rozciągnęła) i chciałam już ją rzucić w kąt, ale po głębszym zastanowieniu się i obejrzeniu paru zdjęć w kolorowych magazynach doszłam do wniosku,że jest strasznie modna:) Teraz się z nią nie rozstaję na krok:) Przy okazji przedstawiam Wam modela Franka:) Powstał jakąś godzinę temu na życzenie Jaśka.
Użyłam włóczki LINATE Smyrna Gold, 100% Virgin Wool
Przerabiałam dwoma nitkami na raz, drutami 5mm
Zużyłam 2 motki po 50gr.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie zaglądające robótkomaniaczki. Miłego dnia:)

sobota, 7 stycznia 2012

81. Świąteczny SAL odsłona #3

Witajcie:)
 My nadal w Szklarskiej Porębie. Od paru dni sypie śniegiem, także warunki narciarsko saneczkowe bardzo dobre, można wręcz powiedzieć że znakomite. Jaśko już zdrowy, także dziś pojechaliśmy zobaczyć wyścigi psich zaprzęgów w Jakuszycach. Tam to dopiero sypało śniegiem. Chyba muszę się znów na biegówki tam wybrać, bo warunki naprawdę super. Zobaczcie same jaki Jaśku szczęśliwy:)


A teraz troszkę robótkowo. Wiem, że umowny termin już minął, ale uparłam się i chciałabym skończyć ten hafcik jak najszybciej. Mam już/dopiero tyle:
Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie robótkomaniaczki;)

niedziela, 1 stycznia 2012

80. Nowy Rok:)

Ufff już za nami stary rok. Nadszedł nowy 2012 a wraz z nim nowe nadzieje, oczekiwania, założenia. Życzę Wam wszystkim spełnienia wszystkich marzeń i postanowień, tych z życia codziennego jak i tych hafciarsko robótkowych:) A przede wszystkim dużo zdrowia, bo to najważniejsze:)

 Wracając do blogowych spraw: długo mnie nie było, ale to chyba usprawiedliwione faktem świąteczno-noworocznym. Najpierw się długo przygotowywałam do wyjazdu, potem sam wyjazd, święta, sylwester, po drodze choroba mojego Jasia (zresztą do dzisiaj go trzyma i biedaczek na śnieg nie może wyjść). Tak, tak, śnieg. Mamy śnieg:) Jesteśmy w Szklarskiej Porębie i jeszcze troszkę tu zostaniemy. Na szczęście zabrałam ze sobą cały duży karton z robótkami:) Także na razie się nie nudzę.
 A teraz chciałabym się pochwalić tym co dostałam pod choinkę w ramach Wigilijnej Wymianki Książkowej u Michaliny

Wszystko zapakowane było w takie oto przecudne pudełeczko:)


A w środku same cudowności. Same zobaczcie (dodam, że brakuje czekolady:) i jednej książki o tytule "Czekolada" (to co najlepsze znika od razu:) którą, "pożyczył" mój brat.


Moją wymiankową parą była wanilia39
Dziękuję bardzo serdecznie organizatorce za tak wspaniałą zabawę:)

Jeszcze raz życzę Wam wszystkim robótkomaniaczkom Szczęśliwego Nowego Roku 2012:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...